Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için buradayız.

Follow Me
TOP
s

Hakkımızda

Hakkımızda

X neslinden öğrendiğimiz Turizm ve acentacılık eğitimini 2010 yılında Yine X nesli kuralları ile Y nesline adapte etmek için acenta faaliyetlerine başladık.

Geçen süre çerçevesinde değişime ayak uydurmak için elimizden geleni yapmaya çalıştık. Kurumsal bir firmanın bize öğretilen şekli nasıl olması gerekiyorsa; o şekilde hizmetlerimizi yapıyorduk fakat içten içe Z neslinin geldiğini görüyor fakat yapılması gereken değişimler için cesaret edemiyorduk, Taa ki tüm dünya yı saran Covid-19 salgını ülkemizde de hepimizi eve hapsedene ve tüm alışkanlıklarımızı yıkana kadar.

Bu dönemde hepimiz var olma iç güdüsü ve hayatta kalma çabası ile Ekmek çeşitlerini, Yemek yapmayı, Maya nasıl yapılır veya kendini geliştirmek için çeşitli videoları izlemişiz, işte bu bizde yeni nesil Tur anlayışının gezme , görme eylemlerine;  deneyimleme, keşfetme, öğrenme  eylemlerinin de eklenmesi gerektiğini hissettirdi.

Bizde X nesli ciddiyeti  Y nesli yenilikçiliği ve asi ruhu ile Z nesli teknolojik  ve özgür ruhu ile tüm bu 3  nesle hitap edecek yeni turlarımızla karşınızdayız.

s

Our Popular Tours

Etiam rhoncus. Maecenas tempus, tellus eget condimentum rhoncus, sem quam semper libero, sit amet adipiscing sem

Countryside 0
Vineyard 0
Wine Tasting 0

ET MÜHÜRLEME

100₺
f

Barcelona

840₺
d

Wine Tasting

920₺
d

Camping

1550₺
c

Sydney Opera

550₺
c

Kaohsiung

963₺
c

Tainan

999₺
c

Ubud

888₺
c

Seminyak

966₺
s

Caving

1550₺
s

Beautiful Holland

1550₺
d

Temple Tour

1550₺
Thanks for the great itinerary Angela

Subscribe Now and Quench Your Wanderlust!

Post a Comment

You don't have permission to register